GENEL İNGİLİZCE KURSUMUZ

Yetişkinler için İngilizce kursu Avrupa Dil Portfolyosu kapsamında denk seviyelere ayrılmıştır. Her seviye 3 aylık periyodları kapsamaktadır. Dünyanın en çok satan kitaplarından ve de dünyanın en iyi eğitim kitabı seçilen University of CAMBRIDGE yayınlarından FACE2FACE serisi kullanılmaktadır.Her kurda 120 saat eğitim alırsınız ve dersler seçiminize göre haftalık 8-9-12 ders şeklinde yapılır,bunun dışında etüt programlarından da ücretsiz yararlanabilirsiniz.*** Tüm dersler akıllı tahtalarda interaktif şekilde yapılmaktadır


Her ünite sonunda progress test (ilerleme testi ) uygulanarak öğrencinin o üniteyi anlayıp anlamadığı test edilir ve öğrencinin o ünitede neleri öğrenip öğrenmediği anlaşılmış olur,böylece sınıfta çekinerek anlayamadığını söyleyemeyen öğrenciye eğitim danışmanımız ve öğretmenlerimiz anında müdahele ederek her ünitenin çok iyi bir şekilde öğrenilmesi sağlanır. Kur sonunda ”Final” adı verilen sınavlardan başarılı olmanız durumunda sertifika almaya hak kazanarak bir üst kura geçebilirsiniz.Bu sınavdan başarısız olan öğrenci olursa %100 öğrenme garantimiz altında (En az 3 KUR alınması gereklidir)  aynı Kur’u 1 kez daha ÜCRETSİZ alabilirler. İki eğitmenli olan sistemimizi Türk, İngiliz ve Amerikan eğitmenler birlikte yürütmektedir.

*Eğitim materyali ücretsizdir.

 

Genel İngilizce sınıflarımızın başlıca özellikleri

- Öğrenci kitabı, alıştırma kitabı ve alıştırma kitabı CD’leri de dahil bütün Cambridge FACE2FACE materyalleri ücretsizdir.
- Dengeli, birleştirilmiş becerileri içeren müfredatı içerir.
- Yaşayan İngilizce, günlük İngilizce, konuşma İngilizcesi ve İngilizcenin tonlama alıştırmalarını içerir.
- Günlük İngilizce bölümleri için İngiliz ve Türk öğretmen desteği sağlanır.
- Ücretsiz kütüphane üyeliği sağlanır.

- Dersler akıllı tahtalarda yapılmaktadır

KURSUNUZ

Gençler ve Yetişkinler için hazırlanan bu program haftada en az 8 saat ve toplamda da 120 saat süren kurlar halinde uygulanır.

Kurlar yaklaşık 3 ay sürer.

Kursunuza başlamadan önce alacağınız seviye tespit sınavıyla kendinize en uygun seviyeye yerleştirilirsiniz.


Kurlar : Elementary ( A1-A2) Pre-intermediate ( B1) Intermediate ( B2)Upper-intermediate (C1) Advanced (C2)


KURS GÜNLERİ :

 

Hafta İçi ( sabah ya da akşam ) veya Hafta Sonu (sabah veya öğlen) programlarımızdan birine kayıt olabilirsiniz. İlk 3 Kur Türk Eğitmenlerle,sonraki 2 Kur tamamen Yabancı Eğitmenlerle yapılır.

 

Cambidge Universitesi’ne ait kitapların ve tüm eğitim gereçleri kurumumuz tarafından ücretsiz verildiği bu programlar Türk ve İngiliz öğretmenler tarafından yürütülür.

Öğrencilerimiz kaçırdıkları dersler veya anlayamadıkları konular için sınırsız birebir etüt desteği alırlar. Etütler için ayrıca ücret talep edilmez.

Dersler akıllı sınıflarda, görsel-işitsel sistemlerle yapılır. İngilizceyi yaşayarak ve uygulayarak öğrenirsiniz.

Tüm öğrencilerimiz kütüphanemizden ücretsiz ve sınırsız yararlanır.


Metodoloji :

Dengeli metodolojiye sahip face2face kitapları; gramer alıştırmaları ve kelime geliştirme eğitimleri gibi kavramları içeren geleneksel yaklaşımlarla, iletişimsel, rol paylaşımı ve kişiselleştirme gibi kavramları içeren modern yaklaşımları da bütünleştirmiştir.Sadece gramer değil Konuşturmayı da prensip edinmiştir.

 

Genel İngilizce sınıflarımızda sadece CAMBRIDGE FACE2FACE materyalleri kullanılmaktadır.

Face2Face serileri dört temel gelişim alanında dengeli müfredatı (konuşma, yazma, okuma, dinleme) ve her seviyede dil gelişiminize tam destek imkânıyla dünyanın en iyi İngilizce kurs materyalidir.

Conversation Club ( Konuşma Kulübü )

Genel İngilizce kursu alan öğrencilemiz haftanın belirli günleri aynı seviyedeki öğrenciler ile yabancı hocalarımız eşliğinde yabancı dili daha etkin ve akıcı bir şekilde kullanabilmeleri için ücretsiz olarak konuşma kulüplerimize katılırlar...

 

CAMBRIDGE Kids Programları (İlk-Ortaöğretim İngilizcesi)

CAMBRIDGE Kids İngilizce programları toplam 132 saatten oluşmaktadır. 8 ay boyunca çocuğunuz haftalık 4 ders saatiyle CAMBRIDGE standartlarında dil eğitimi alır ve sadece CAMBRIDGE University Press tarafından hazırlanılmış olan materyalleri kullanır. Çocuğunuz ayrıca kurs programı içerisinde dil gelişiminin her aşamasını destekleyen, dört ana yeteneğe (Konuşma, Okuma, Yazma, Dinleme) odaklı bir eğitim alırlar. CAMBRIDGE Kids programları, ilkokul 2. sınıftan itibaren tüm çocuklar için uygundur.


Çocuğunuzun Avantajları :

Bütün ilköğretim öğrencilerimizin yararlanacağı hizmetler:
- Tüm dönem boyunca kullanacagı ücretsiz CAMBRIDGE eğitim materyali
- Ücretsiz çanta
- Sınırsız kütüphane kullanımı
- sertifikalı eğitmenler
- Mükemmel yapılanmış yaratıcı aktiviteler
- Şarkılar, oyunlar ve drama aktiviteleriyle pekiştirilen, eğlendirerek öğreten sistem
- Butik sınıflar

 

Çocuğunuzun İngilizce Kursu:

Her yaş ve seviyedeki ilköğretim ve orta öğretim öğrencileri için hazırlanan bu program haftada 4 saat olmak üzere tüm eğitim yılı boyunca devam eder (Ekim-Haziran).

Öğrenciler hafta içi veya hafta sonu programlarına kayıt olabilirler.

Cambridge Üniversitesi’ne ait ders kitapları ve tüm eğitim gereçlerinin şık bir çanta içinde kurumumuz tarafından ücretsiz verildiği bu program Türk ve İngiliz öğretmenlerle yürütülür.
Kolej programının uygulandığı bu kursta öğrenciler birebir alacakları etütlerle kendi okullarındaki İngilizce dersleri için de destek alırlar.
Dersler akıllı sınıflarda, görsel-işitsel sistemle yapılır. Çocuklarımız İngilizceyi yaşayarak ve
uygulayarak öğrenirler.
Çocuklarımız bu programda sadece İngilizce öğrenmekle kalmaz, kurumumuz tarafından düzenlenen farklı sosyal etkinliklere de katılırlar.
Çocuklarımız kütüphanemizden ücretsiz ve sınırsız yararlanırlar.


 

ÇOCUKLARIMIZIN ÖĞRETMENLERİ :


İngilizce öğretmenlerimizin tamamı öğretmenlik sertifikasına sahip ve alanlarında tecrübelidir. Dershanemizde çalışam tüm öğretmenler yazılı ve sözlü testten geçirilirler.İlköğretim sınıflarına giren tüm öğretmenlerimiz çocuk psikolojisi ve çocuklara İngilizce öğretme konusunda özel eğitim almışlardır.